Ik vond het een leerzame dag, goed om de benodigde vaardigheden te herhalen en verdiepen.
Docenten beschikten allemaal over veel kennis wat betreft oefentherapie!
Ik heb vooral veel gehad aan het herhalen van het bandageren
Als deelnemer krijg je toegang tot de besloten website www.npicursus.nl.
Op deze site tref je alle extra informatie aan zoals bijvoorbeeld het programma, eventuele voorbereiding en andere relevante informatie.
Dinsdagmiddag en -avond 18 april 2023
Euro 275,- inclusief verzorging en cursusmateriaal, respectievelijk euro 250,- met NPi-kortingskaart
Deze scholing is geaccrediteerd voor: Basisregister Algemeen fysiotherapeut / Oedeemfysiotherapeut met 6 punten.
Deze cursus is alleen toegankelijk voor geregistreerde oedeemfysiotherapeuten
Na deze praktische training beheerst de deelnemer de sensomotorische vaardigheden die van toepassing zijn in de behandeling van mensen met lymfoedeem.
Na deze training kan de deelnemer:
Deze training is gericht op de sensomotorische vaardigheden van oedeemfysiotherapeuten. De nadruk zal liggen op het aanbrengen van compressie door middel van zwachtels en manuele lymfedrainage technieken. De training is bedoeld voor therapeuten die technieken uit de Opleiding ‘Oedeemfysiotherapie’ (voorheen: Basiscursus ‘Therapeutische lymfedrainage en oedeemtherapie’) willen verbeteren. Er wordt geoefend in tweetallen.
Leerlijn ‘Lymfologie’
Binnen het NPi-scholingsaanbod maakt de ‘Vaardigheidstraining oedeemtherapie’ onderdeel uit van de leerlijn ‘Lymfologie’ (zie onderstaande grafische weergave van de leerlijn).
Demonstratie en oefenen van praktische vaardigheden
Vraag 1: Welke beoordeling geeft u de cursus in het algemeen?
Vraag 2: In welke mate beschikte(n) de docent(en)/spreker(s)* over de benodigde vakinhoudelijke kennis en vaardigheden?
Vraag 3: In welke mate is het geleerde toepasbaar in uw huidige of toekomstige beroeps- en/of functie-uitoefening?
Vraag 4: Hoe luidt uw oordeel over de organisatie tijdens de scholingsactiviteit (denk aan accommodatie, bereikbaarheid, kwaliteit van opleidingsruimten, hoeveelheid pauze, cursustijden, verzorging etc.)?
Vraag 5: Zou u het volgen van deze scholingsactiviteit aanbevelen aan collega's?
Joke Smit
e-mail:
telefoon: 06 82 64 35 84
Michael Schermer
e-mail:
telefoon: 06 15 87 16 73